گروه وکلای بانی

مشاوره حقوقی در غرب تهران

انجام خدمات مشاوره حقوقی در غرب تهران در حوزه امور خانواده، امور مرتبط با ملک ، امور کیفری و جنایی، امور خانواده و طلاق

وکیل ملکی در غرب تهران

تهیه مسکن یا خرید یا رهن یا اجاره مسکن یکی از پر چالش ترین کارهای هر خانواده دنبال رفاه و آسایش است. بدون داشتن اطلاعات و آگاهی کامل ورود به معامله خرید یا فروش مسکن با خطرات بالا و ضرر و زیان سنگینی همراه است که باید با دقت بیشتری انجام شود تا یک عمر پشیمانی به بار نیاید.

کلاهبرداری، گران فروشی، فروش املاک دیگران یا خالی فروشی، عدم اقدام به مفاد قرارداد، کم کاری از بارزترین بزه های قضایی حوزه خدمات مشاوره ملکی است. گروه وکلای بانی با کارشناسان ملکی مجرب با شما از ابتدا تا انتهای تنظیم قرارداد و پیگیری حقوقی قراردادهای منعقده همراه هستند.

مشاوره حقوقی ملکی بانی چه کمکی به شما می‌کند؟

استعلام سند، تنظیم سند، تعقیب قضایی و حقوقی قرارداد ملکی، مشاوره خرید مسکن، عقد قرارداد در هنگام معامله ملک یا زمین از وظایف اصلی خدمات ملکی بانی است. مهم نیست شما اطلاعات کاملی از امور ملکی داشته باشید، بلکه وکلای با تجربه بانی با عقد قرارداد مطمین جلوی هر نوع سو استفاده و کلاهبرداری از معامله انجام شده را برای شما خواهد گرفت تا با خیال آسوده از خرید خود رضایت داشته باشید.

وکالت حقوقی ملکی در غرب تهران شامل چه خدماتی است؟

پیگیری حقوقی و قضایی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، تفکیک، افراز و تقسیم ملک، فروش ملک مشاعی، خلع ید از ملک مشاع، الزام به اخذ پایان کار، قرارداد اجاره، فرارداد فروش و پیگیری حقوقی اسناد رسمی بخشی از خدمات مشاوره حقوقی ملکی در غرب تهران توسط گروه وکلای بانی است.

برای بهره مندی از خدمات مشاوره حقوقی ملکی و شرایط ثبت مشاوره  اینجا کلیک کنید.

مشاوره حقوقی برای خانواده

پروسه های طولانی و وقت گیر حقوق خانواده در مراجع قضایی یکی از مشکلات عدیده خانواده ها برای رسیدن به حق و حقوق قانونی خود است. با توجه به پیچیدگی و تخصصی بودن امور حقوقی خانواده لازم است تا اگر شما در زمینه وکیل خانواده نیاز به مشاوره و خدمات وکالت خانواده داشته باشید با ما در میان بگذارید تا بهترین و راهگشاترین خدمات را پیشنهاد دهیم.

مشاوره وکیل خانواده در غرب تهران

گروه وکلای بانی به عنوان وکیل خانواده در غرب تهران و تمام تهران این آمادگی را دارد که در حوزه های مختلف تخصصی خانواده در موضوعات زیر ورود پیدا کرده و کلیه خدمات حقوقی خانواده شما را پیگیری کند. تمام مشکلات و رفع اختلافات به وجود آمده به صورت روشن با استناد با قوانین حقوقی دادگاه خانواده برای زن و شوهر و فرزندان انجام می شود.

وکیل خانواده در غرب تهران شامل چه خدماتی است؟

برای دریافت اطلاعات بیشتر و نیز مطالعه خدمات روی هر عنوان کلیک کنید.

مشاوره وکيل کيفري

وکیل کیفری در مسائل و موضوعات مرتبط با مجازات کیفری مهارت دارد و می تواند با توجه به قوانین و ضوابط دادگستری نسبت به انجام وکالت کیفری عمل نماید. تجربه و مهارت و نیز قدرت مذاکره و آشنایی با پیچ و خم های امور کیفری کیفیت یک وکیل کیفری را مشخص می‌کند. 

خدمات مشاوره وکیل کیفری

خدماتی که در زمینه وکالت کیفری انجام می شود شامل مواردی از جمله وکیل فوت در تصادفات رانندگی، وکیل خیانت در امانت،  وکیل کلاهبرداری،  وکیل قتل، وکیل فروش مال غیر، وکیل جعل و استفاده از سند مجعول، وکیل آدم ربایی، وکیل تجاوز به عنف، وکیل توهین و غیره را شامل می شود.

مشاوره وکلای دادگستری بانی شامل چه مواردی است؟

خدماتی که در حال حاظر توسط گروه وکلای دادگستری بانی انجام می شود شامل خدمات زیر است : برای مشاهده توضیحات بیشتر و نیز مشاوره وکیل کیفری روی هر عنوان کلیک کنید.