وکیل خانواده

وکیل خانواده

وکیل خوب خانواده در اسلامشهر وکیلی است که تسلط کامل به قوانین و حقوق مربوط به دعاوی خانوادگی را دارد و می تواند از طریق علم خود دعاوی مانند وکالت مهریه، وکالت طلاق، وکالت نفقه، دعاوی خانوادگی، وکیل حضانت فرزند و دیگر موارد قانونی را مشاوره و مدیریت کند.

دعاویی نظیر تقسیم اموال و درخواست طلاق بیشترین درخواست بین خانواده ها را دارد. ما در موسسه حقوقی حقیقت طلب ایرانیان با استفاده از تجربه چند ساله ابتدا سعی می کنیم صلح و سازش را برقرار کنیم و اگر نتیجه نگرفتیم مطابق قوانین حقوق خانواده در ایران مراحل قانونی را به جریان می اندازیم. در تمامی مراحل شما موکل عزیز کار را به ما می سپارید و تا حصول نتیجه منتظر می شوید.

لیست خدمات وکیل خانواده - اسلامشهر

انجام تمامی امور مربوط به دعاوی خانوادگی

وکیل خانواده

وکیل خانواده کیست؟

قبل از درخواست هر گونه مشاوره و خدمات وکالت خانواده لازم است با حوزه کاری وکیل خانواده و خدماتی که شما می توانید نسبت به درخواست انجام از یک وکیل خوب خانواده در اسلامشهر  داشته باشید را خواهید دانست.

وکیل خانواده شخصی است که به صورت تخصصی بر اساس قوانین خانواده در نزد مراجع قضایی، در تمامی دعاوی خانوادگی برای احقاق حق و حقوق زوجین فعالیت دارد. از وکالت مهریه تا وکالت طلاق، حضانت فرزند و نفقه و غیره جملگی در این صفحه از وظایف وکیل خانواده است. وکیل خانواده به نیابت از طرف هر یکی از زوجین در تمامی مراحل دادرسی همراه موکل خود در محاکم قضایی حضور پیدا می کند.

ادرس وکیل خانواده در اسلامشهر تهران [ مشاوره تخصصی ]

وکیل خانواده بر اساس وظیفه ذاتی و تخصص خود در راستای قبول پرونده های مطروحه در حوزه خانواده فعالیت دارد. ما در اسلامشهر تهران از طریق موسسه حقوقی حقیقت طلب ایرانیان پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به استفاده از خدمات وکیل خانواده و ارایه دادخواست به دادگاه از مشاوره وکیل خانواده استفاده کنید تا مشمول پرداخت هزینه بالا نباشید.

وکیل خانواده ارزان در اسلامشهر تهران

وکیل خانواده خوب دارای مهارت های مذاکره و فن بیان در طول جلسات مشاوره و مراحل دادرسی می باشد. وکیل خانواده خوب با دفاع اصولی و قانع کننده از حق موکل خود در کمال صحت و سقم وکالت می کند. یک وکیل خوب خانواده حق دارد تمام تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند پیروز پرونده شده و احقاق حق کند.

وکیل خانواده در اسلامشهر دارای چه خصوصیاتی است؟

 1. از دانش و معلومات بالایی نسبت به دانش وکالت دعاوی مندرج در قانون اساسی برخوردار باشد.
 2. ضمن حفظ امانت داری نسبت به حفظ اطلاعات موکل خود کوشا باشد.
 3. استفاده از جملات و مطالب اغراق آمیز خودداری کرده و سعی کند صرفا قولی را دهد که بتواند از عهده آن بر بیاید.
 4. یک مشاور خوب برای موکل خود باشد تا بتواند با مشاوره های درست از پرداخت هزینه اضافی و طولانی شدن مراحل دادرسی نسبت به حق موکل خود اقدام کند.
 5. تمام شائن و مقام قاضی پرونده را حفظ کرده و در نهایت اداب و احترام در جلسات دادرسی حضور داشته باشد.

لیست خدمات دعاوی وکیل خانواده

 • دعاوی مربوط به اختلافات و مشکلات به وجود آمده در دوران نامزدی

در مواقعی در ابتدای عقد و صیغه ممکن است به ناب دلایلی اختلاف پیش بیاید که امکان ادامه محرمیت وجود نداشته باشد. در چنین مواقعی برای جلوگیری از ضایع شدن حق و حقوق از طریق مراجع قانونی در سریعترین زمان اقدام می شود.

 • وکالت اجازه ازدواج زوجین

زوجین برای جلوگیری از اختلافات در زمان عقد با انتخاب یک وکیل با حفظ منافع و مصلحت دو خانواده و رعایت شرایط عقد رسمی و قانونی شرایط عقد نکاح را فراهم می کند.

 • قبول وکالت دعاوی طلاق 

به دو صورت غیابی یا توافقی توسط شرایط و قوانین حقوقی جاری، بین زوجین در زمان کوتاه توسط وکیل خانواده طلاق انجام می شود. هر دو شرایط و رویه متفاوتی دارند و یکسان هم نیستند.

 • وکالت نفقه زن

این وکالت تامین شرایط احقاق حق و حقوق همسر بعد از فوت شوهر در قالب های قانونی را شامل می شود که به دلیل ماهیت وجودی فقط توسط وکیل حرفه ای خانواده قابل اتجام است.

 • وکالت استرداد جهیزیه

جهیزیه یک امانت حقوقی رایج در بین خانواده ها است. با توجه به خاص بودن این دادخواست و مراحل متفاوت ارسال درخواست لازم است حتما از خدمات وکیل استراد جهیزیه استفاده شود.

 • وکالت حضانت فرزند

به وظیفه و اختیاری که زوجین برای نگهداری فرزند به هم دیگر می دهند حضانت می گویند. این شرایط بسته به دختر و پسر بودن متفاوت است و رویه قانونی آن فقط توسط وکیل مجرب خانواده در اسلامشهر توسط گروه حقیقت طلب ایرانیان انجام می شود.

 • وکالت ازدواج موقت و امور صیغه

وکیل ازدواج خافظ منافع و دارایی زوجین در طول مدت ازدواج و مدت زمان عقد است. در صورت بروز اختلاف یا طلاق انجام امور قانونی طبق رویه مرسوم قانونی به عهده وکیل طلاق و ازدواج است.

 • امور مربوط به فسخ عقد نکاح

فسخ یک عقد کار آسانی نیست و باید دید نظر قانون درباره فسخ یک طرفه عقد نکاح چیست. چگونگی دادخواست و ارایه فسخ عقد تابع قوانین مختص به خود است که توسط وکیل طلاق قابل دادخواست و انجام است.

 • وکالت وصیت و قیومیت

آثار حقوقی یک وصیت نامه بعد از فوت شخص ظاهر می شود یعنی تا زمانی که شخص زنده است،خودش تصمیم گیرنده می باشد و همان مَثل در اینجا صدق می کند که آدم زنده وکیل و وصی نمی خواهد .

با توجه به پیچیدگی و زمان بر بودن دعاوی خانواده ما پیشنهاد می کنیم قبل از اقدام به ارسال هر نوع درخواست ابتدا از طریق خدمات وکیل خانواده نسبت به موضوع دادخواست اطلاعات لازم را کسب کنید. وکیل خانواده با بررسی شواهد و قرائین بهترین راهکار و پیشنهاد برای احقاق حق شما راهنمایی خواهد کرد.

 

وکیل خانواده در اسلامشهر

قبول کلیه دعاوی مرتبط با حقوقی و کیفری، اجاره سند و تامین دلیل، امور مربوط به دادگاه خانواده و تنظیم اوراق قضایی به همراه خدمات رایگان مشاوره حقوقی با 14 سال سابقه درخشان

وکیل اجاره سند - هادی پور