اجاره سند برای زندانی در رباط کریم

اجاره سند در رباط کریم

اجاره سند در رباط کریم یکی از خدماتی است که موسسه حقوقی حقیقت ایرانیان برای متقاضیان محترم انجام می‌دهد و عزیزان می توانند جهت درخواست نسد اجاره ای برای زندانی و یا دادگاه در رباط کریم با شماره درج شده در سایت تماس بگیرند.

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید که افراد و مؤسساتی وجود دارند که در مقابل دریافت مبلغ به عنوان اجاره، سند دارایی خود را برای مدت‌زمان مشخص در اختیار افراد دیگر قرار می‎دهند.

در واقع با استفاده از اجاره‌ی سند امکان مرخصی از زندان، آزادی، خروج از کشور، دریافت وام و … برای شخص مذکور فراهم خواهد شد.

موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان یکی از معتبرترین مراکز در زمینه‌ی اجاره سند در رباط کریم است و اقدام به اجاره‌ی سند برای امور دادگاهی و وثیقه‎ای به صورت کاملاً قانونی و با عقد قرارداد رسمی می‎نماید.

پیشنهاد می‎کنیم با ما همراه باشید تا چیزهای بیشتری در مورد اجاره سند برای زندانی در رباط کریم متوجه شوید.

اجاره سند در رباط کریم چیست؟

اجاره‌ی سند یکی از مهم‎ترین راهکارها برای پرونده‎هایی است که از سوی دادگاه قرار وثیقه برای آن‎ها صادر شده است. درصورتی که متهم یا خانواده‌ی او توانایی ارائه‌ی سند مشخص شده توسط دادگاه را نداشته باشند می‎توانند از خدمات اجاره سند در رباط کریم استفاده کنند.

برای استفاده از سند اجاره‎ای در رباط کریم 2 حالت وجود دارد:

  • فرد برای آزادی یا مرخصی نیاز به سند داشته باشد.
  • فردی که به دادگاه احضار شده است تا زمان بررسی کامل و حکم نهایی متهم شناخته شده و به‌همین‌خاطر نیاز به سند دارد تا بتواند به طور موقت آزاد شود.

در چنین حالتی ازآنجایی‌که دادگاه می‎ترسد که شخص متهم متواری شود، اقدام به صدور وثیقه می‎کند تا به این‌ترتیب درصورت بازنگشتن متواری بتواند آن‌ملک یا دارایی را ضبط و تصرف کند و به‌عنوان جبران به فرد شاکی تحویل دهد.

همچنین اگر یک شخص نسبت به انجام یک جرم متهم شناخته شود اما در واقع بی‎گناه باشد و مدرکی برای اثبات این‌ادعا هم نداشته باشد با استفاده از اجاره سند در رباط کریم می‎تواند زمان بیشتری برای تبرئه کردن خود فراهم کند.

سند اجاره ای در رباط کریم

آیا اجاره سند برای زندانی در رباط کریم قانونی است؟

یکی از مهم‎ترین نکاتی که بایستی به آن توجه کرد این است که آیا اجاره سند مسکونی در رباط کریم کار مخالف قانون است یا خیر. در پاسخ به این سوال بایستی گفت که اگر این‌وثیقه برای کمک به فرار متهم باشد و این مسئله در دادگاه ثابت شود پس براساس ماده‌ی 553 قانون مجازات اسلامی جرم محسوب می‏شود و فرد اجاره‌دهنده‌ی سند می‎تواند محکوم به مشارکت در فرار زندانی شود. اما درصورتی که اجاره‌ی سند برای کمک به آزادی موقت و حل مشکل آن باشد هیچ مشکل قانونی‌ای وجود نخواهد داشت.

در ماده‌ی 10 قانون مدنی ایران درج شده است که کلیه‌ی قراردادهای خصوصی که مخالفت صریحی در آن‎ها با قانون نباشد قابل قبول‌اند و اجاره سند در رباط کریم نیز در همین‌زمره قرار می‎گیرد.

همچنین با توجه به اینکه در قانون هیچ مخالفتی با اجاره سند برای زندانی در رباط کریم و سایر شهرها وجود ندارد در نتیجه می‎توان گفت که انجام این‌کار مغایرتی با قانون کشور نخواهد داشت.

اجاره سند ملکی در رباط کریم

چه کسانی می‎توانند از سند اجاره‎ای در رباط کریم استفاده کنند؟

یکی از نکات مثبت اجاره وثیقه در رباط کریم این است که تقریباً هر کسی در هر موقعیتی که نیاز به گذاشتن سند داشته باشد می‎تواند از این روش استفاده کند.

در واقع افراد می‎توانند در شرایط گوناگونی از اجاره سند ملکی در رباط کریم استفاده کنند که در اینجا به تعدادی از آن‎ها اشاره خواهیم کرد:

  • افرادی که برای مرخصی از زندان نیاز به سند داشته باشند اما خود آن‎ها یا خانواده‏شان سند مناسب برای ارائه به مراجع قضایی ندارند.
  • افرادی که برای آزادی کامل خود نیاز به سند دارند.
  • افرادی که نیاز به تامین وثیقه دارند تا در زمان بازپرسی بازداشت نشوند.

اجاره سند در رباط کریم

شرایط اجاره سند برای زندانی در رباط کریم چگونه است؟

به طور کلی سندی که به‌عنوان وثیقه به دادگاه ارائه می‏شود می‎تواند به صورت منقول مانند خودروی سواری یا غیرمنقول مانند سند ملکی باشد. تفاوت این دو سند به این‌شکل است که برای سند خودرو، خود خودرو نیز در پارکینگ توقیف خواهد شد. به‌همین‌خاطر برای اجاره سند در رباط کریم فقط از سند ملکی استفاده می‏شود.

یکی دیگر از شرایط اجاره سند ملکی در رباط کریم این است که حتماً از واقعی بودن سند اطمینان حاصل کنید. به‌این‌خاطر که درصورتی که فرد اجاره‌دهنده صاحب واقعی ملک نباشد و سند جعلی در اختیار شما قرار دهد، دادگاه متوجه این قضیه شده و شما را متهم به ارائه‌ی سند جعلی خواهد کرد.

به‌همین‌خاطر پیشنهاد می‎کنیم که به هیچ عنوان به تبلیغات اجاره سند دیوار رباط کریم اعتماد نکرده و اجاره‌ی سند را از مراکز معتبر مانند موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان انجام دهید تا از صحت و اعتبار سند اطمینان حاصل کنید و دچار مشکلات اضافی و اتلاف وقت نشوید.

حکم دادگاه برای ارائه وثیقه

هزینه اجاره سند مسکونی در رباط کریم چقدر است؟ + سخن پایانی

هر فردی که برای آزادی خود نیاز به سند مسکونی دارد می‎توانند اقدام به اجاره سند در رباط کریم کند. هزینه‌ی اجاره‌ی سند به عوامل مختلفی ازجمله نوع اتهام، حجم وثیقه، ارزش ملک و… بستگی دارد که یک کارشناس حقوقی می‎تواند آن را تعیین کند. اگر شما هم نیاز به اجاره وثیقه در رباط کریم دارید می‎توانید این‌کار را توسط موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان انجام دهید. این‌مجموعه اقدام به اجاره‌ی سند برای امور دادگاهی و وثیقه‎ای به‌صورت قانونی و با عقد قرارداد رسمی می‎کند. همچنین هزینه‌ی اجاره سند برای دادگاه در رباط کریم در این‌مجموعه بسیار مناسب و براساس قیمت روز است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *