اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران

اجاره سند در تهران در کمتر از 48 ساعت کاری با عقد قرارداد رسمی زیر نظر کارشناسان مجرب حقوقی و قضایی از خدمات موسسه حقوقی حقیقت ایرانیان است که با گذاشتن تنها کمتر از 10 دقیقه از وقت خود می توانید از اجاره سند در تهران اطلاعات مفیدی را کسب کنید.

زمانی که آزادی یک فرد متهم با ارائه‌ی یک سند به مراجع قضایی امکان‎پذیر باشد و فرد متهم یا خانواده‎ی او به هیچگونه سندی دسترسی نداشته باشند می‎توانند از اجاره سند در تهران استفاده کنند.

طی فرایند اجاره سند فرد مالک، سند خود را در ازای دریافت مبلغی مشخص برای مدت‌زمانی خاص در اختیار فرد مقابل قرار می‎دهد تا او با ارائه‌ی این سند به مراجع قضایی آزادی خود را به دست آورد.

اجاره سند ملکی در تهران یا هر نوع سند دیگر هیچ مغایرتی با قانون ندارد و این کار به‌صورت کاملا رسمی و قانونی توسط موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان انجام می‏شود.

منظور از اجاره سند در تهران چیست؟

اجاره سند در تهران یکی از بهترین روش‎ها برای ارائه‌ی سند به دادگاه و مراجع قضایی برای اهداف گوناگون از جمله آزادی مشروط زندانیان است.

در واقع برخی از افراد صاحب یک ملک یا سند خاص می‎توانند سند خود را برای اهداف گوناگون اجاره دهند. با استفاده از این‌راهکار هم شخص صاحب سند سود دریافت می‎کند و هم شخصی که سند را اجاره کرده است می‎تواند مشکل خود یعنی عدم مالکیت سند برای دریافت آزادی مشروط یا مسائل قضایی دیگر که نیاز به ارائه‌ی سند دارد را حل نماید.

اجاره سند در تهران

اجاره سند برای زندانی در تهران

اجاره سند برای زندانی در تهران

یکی از راه‎های آزادی زندانیان پرداخت وثیقه است. اما زندانیانی که توانایی پرداخت این وثیقه را نداشته باشند می‎توانند از اجاره وثیقه در تهران برای حل این‌مشکل استفاده کنند.

اجاره‌ی سند یک راهکار جدید و مناسب برای آزادی زندانیان است که این‌روزها در سیستم‎های حقوقی مورد استفاده قرار می‎گیرد. در این‌روش به فردی که نیاز به وثیقه دارد، سند اجاره داده می‏شود.

در واقع فرد می‎تواند برای مدت زمان مشخص و در ازای مبلغ مشخصی سند را اجاره کرده و در اختیار مراجع قضایی قرار دهد و به این‌ترتیب آزادی مشروط خود را به دست آورد.

در واقع زمانی که قاضی تشخیص می‎دهد که احتمال متواری شدن زندانی وجود دارد، او را مجبور به ارائه‌ی وثیقه می‎کند. شرایط و مقدار وثیقه با توجه به جرمی که مرتکب آن شده است متفاوت خواهد بود.

به‌طور کلی زمانی که دادگاه قرار وثیقه را صادر کرده است و اگر متهم نتواند وثیقه‌ی مناسب را ارائه کند یا این که متهم در زندان به سر ببرد و برای مرخصی نیاز به قرار وثیقه داشته باشد، در هر دو صورت می‎تواند اقدام به اجاره سند در تهران کند.

مزایا و معایب سند اجاره‎ای در تهران

سند اجاره‎ ای برای زندانی در تهران مزایا و معایب خاص خود را دارد که در ادامه به آن‎ها می‎پردازیم.

ازجمله مزایای آن می‎توان به عدم نیاز به پرداخت نقدی وثیقه اشاره کرد. در واقع زندانیانی که نمی‎توانند وجه نقدی مشخص شده را بپردازند و از سند مالکیت ملک یا خودرو نیز برخوردار نیستند می‎توانند با اجاره سند در تهران فرصت آزادی مشروط و حل مشکل خود را به دست آورند.

از سویی دیگر معایبی نیز در این‌روش وجود دارد. یکی از این‌معایب سختی تعیین ارزش منصفانه سند است. برای این که بتوان ارزش یک سند را به درستی تخمین زد بایستی ارزش دارایی به همراه شرایط بازار به‌طور کلی بررسی شود.

به‌همین‌خاطر پیشنهاد می‏شود که حتما اجاره سند در تهران توسط مراکز معتبر مانند موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان انجام شود تا نسبت به صحت و اعتبار ارزش سند اطمینان حاصل گردد.

سند اجاره ای در تهران

شرایط دریافت سند اجاره‎ای در تهران چیست؟

درصورتی که نیاز به سند برای حل مشکل خود در مراجع قضایی دارید، نیاز به شرایط خاصی نخواهید داشت و صرفاً با پرداخت هزینه‌ی آن می‎توانید اقدام به اجاره‌ی سند کنید. اما نکته‎ای که وجود دارد این است که نمی‎توان به هر اجاره دهنده‎ی سندی اعتماد کرد.

به طور کلی پیشنهاد می‏شود که از سند اجاره‎ای دیوار تهران خودداری کنید. به‌این‌خاطر که درصورتی که سند جعلی باشد یا متعلق به شخصی که خود را مالک می‎نامد نباشد آنگاه دادگاه می‎تواند شما را به جرم ارائه‌ی سند جعلی متهم کند. با این که راه‎هایی برای اثبات این که از جعلی بودن سند خبر نداشتید وجود دارد اما با توجه به وقت و انرژی که از شما گرفته می‏شود پیشنهاد ما این است که اجاره سند در تهران را در مراکز معتبر انجام دهید.

اجاره سند ملکی در تهران

آیا اجاره سند در تهران قانونی است؟

بسیاری از افراد نسبت به قانونی بودن اجاره‌ی سند سوالاتی در ذهن دارند. در این رابطه بایستی گفت که در قانون ایران هیچ مصوبه‎ای در مورد ممنوع بودن این‌اقدام وجود ندارد.

به بیانی دیگر قانون‎گذار این‌مسئله را ممنوع در نظر نگرفته است. بر اساس ماده 10 قانون مدنی کلیه‌ی قراردادهایی که به‌صورت خصوصی بین افراد منعقد می‏شود چنانچه که با قانون مخالفت صریحی نداشته باشد قابل استناد است. در نتیجه سند اجاره‎ای نیز از اعتبار کافی برخوردار است.

قیمت اجاره سند در تهران چقدر است؟

یکی از نکاتی که وجود دارد این است که قیمت اجاره‌ی سند براساس ارزش دارایی یا تعداد سندی که اجاره می‏شود تعیین نمی‏شود. در واقع قیمت اجاره سند در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد و نرخ ثابتی برای آن تعیین نشده است. به‌همین‌خاطر نیاز است که ارزش‎گذاری سند توسط یک موسسه‌ی معتبر  انجام شود تا شک و شبهه‎ای در این‌مورد پیش نیاید. موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان بر اساس فاکتورهای گوناگون ازجمله نوع سند، ارزش دارایی و مورد استفاده‌ی آن می‎توانند قیمت اجاره‌ی سند را مشخص کنند.

ارائه سند به دادگاه

سخن پایانی

همان‎طور که مشاهده کردید یکی از راه‎های ارائه‌ی سند به دادگاه‎‌ها و مراجع قضایی، اجاره سند در تهران است. اما بایستی به این‌نکته توجه داشته باشید که تعیین ارزش سند و تهیه‌ی سند واقعی فرآیند بسیارمهمی است که اشتباه در آن می‎تواند فرد را به جرم‎های دیگری از جمله ارائه‌ی سند جعلی متهم سازد. به‌همین‌خاطر پیشنهاد می‎کنیم که اجاره سند در تهران را به مجموعه‎های حرفه‎ای همچون موسسه‌ی حقوقی حقیقت ایرانیان بسپارید. شما می‎توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این‌رابطه با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *